О месте

Спорт клуб SPARTA Смела создан для людей, которые ценят в первую очередь результат. Домашний и дружественный формат спортклуба в г.Черкассы и г.Смела позволяет расслабиться и сосредоточится непосредственно на занятиях.

Для достижения поставленной цели есть все необходимое: залы с правильно подобранными силовыми тренажерами, кардиозоны, раздевалки, настольный теннис, душевые и большой зал для фитнеса и танцев в Черкассах. Мы находимся рядом с вашим домом,что позволяет сэкономить массу времени.

отзыв:
Хочеться подякувати персоналу спортивного клуба «Спарта»! Хочеться подякувати персоналу спортивного клуба «Спарта»! Всі адміністратори дуже привітні та доброзичливі. Вони завжди допомагають вирішувати будь-які ситуації. Їхні посмішки та чудовий настрій здатні наділяти людей позитивом та гарними емоціями! Також хотілося б відмітити тренерів за їх терпіння , уважність , дружелюбність і високий ступінь професіоналізму. Заняття завжди цікаві, різноманітні , кожне тренування дуже продуктивне і грамотно структуроване. Тренери з розумінням ставляться до ступеня підготовленості кожного і дають адекватне і дієве навантаження. Бережіть свою команду професіоналів! Вони ваше обличчя, імідж та репутація!